Samsung QA65S95FAGXXP 65in OLED 4K Vision AI Smart TV – 2025
Original price was: ₱114,999.00.Current price is: ₱104,999.00.
46 people are viewing this product right now
  • with FREE Samsung Q-series Soundbar HW-Q600F/XP 3.1.2ch Subwoofer
  • NQ4 AI Gen3 Processor
  • OLED HDR Pro
  • Glare Free
  • Motion Xcelerator 165Hz
Samsung QA65S95FAGXXP 65in OLE...
Weight 29 kg
Dimensions L 26.79 x W 144.35 x H 89.44 (cm)
Promo with FREE Samsung Q-series Soundbar HW-Q600F/XP 3.1.2ch Subwoofer (043296178088)
PICTURE
Samsung OLED Technology
Real 4K Resolution
4K AI Upscaling
NQ4 AI Gen3 Processor
Perceptional Color Mapping
OLED HDR Pro
Self-illuminating Pixels
Ultra Viewing Angle
Real Depth Enhancer
OLED Glare Free Anti-Reflection
SOUND
Object Tracking Sound+
Dolby Atmos
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
Q-Symphony
SMART
Smart TV
Bixby on TV
Ambient Mode
Multi-View (up to 2)
Tap View
STYLE
4-Side Bezel Less Design
Attachable Slim One Connect Box
OTHERS
Super Ultrawide Gameview
Motion Xcelerator 165Hz
Wireless LAN Built-In (Wi-Fi)
HDMI (4 ports)
USB (3USB-A, 1 USB-C)
1-Year Manufacturer Warranty
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samsung QA65S95FAGXXP 65in OLED 4K Vision AI Smart TV – 2025”